• ​Mourinho zgjedh mes Messit dhe Ronaldos

  • January 18, 2019 11:00

  Megjithatë, portugezi e pati të vështirë ta merrte një vendim të prerë, duke thënë vetëm se kishte qenë shumë i lumtur kur pjesë e skuadrës së tij në Real Madrid ishte Ronaldo,...

 • Chelsea e zbret çmimin e Hazardit

  • January 18, 2019 11:00

  Chelsea do të jetë e detyruar ta zbresë çmimin për Eden Hazardin, shkruan Gazeta Express. Mediat britanike shkruajnë se “Blues” e vlerësojnë yllin e tyre afro 200 mili...

 • ​Khabibi flet për rimeçin me McGregorin

  • January 18, 2019 11:00

  Në tetor të vitit të kaluar, pas gjitha zënkave dhe kërcënimeve, McGregor u dorëzua në fund të rundit të katërt kur Khabibi e mbajti atë në një pozitë të pafavorshme për irlande...

 • Protestojnë stomatologët, kërkojnë vende pune

  • January 18, 2019 11:00

  Dhjetëra specialistë të Stomatologjisë kanë protestuar para objektit të ministrisë së Shëndetësisë, me ç’rast kanë kërkuar nga kjo ministri të gjejë zgjidhje në aspektin e punës...

 • Juventusi kërkon Palmierin për Higuainin?

  • January 18, 2019 11:00

  Juventusi thuhet se shpreson të përfshijë mbrojtësin Emerson Palmieri në marrëveshjen e transferimit të Gonzalo Higuain te Chelsea. Telenovela Higuian po vazhdon edhe të...