• Tipari i Audisë se re do iu “lë pa mend”

  • February 22, 2019 00:31

  Prodhuesi i makinave informoi për sistemin e vet “GLOSA” rreth dy vjet më parë, që iu ofron shoferëve më shumë informacion rreth dritave të kuqe dhe sa kohë duhet të presin. Por...

 • Sa i reziston një aksidenti vetura Golf 2

  • February 22, 2019 00:31

  Vetura është kthyer në një domosdoshmëri në ditët e sotme, andaj duhet që ajo të jetë jo vetëm ekonomike, por mbi të gjitha e sigurt dhe komode. Në një video të pubkli...

 • ​Mercedes-AMG A45 vjen me 383 dhe 416 kuaj fuqi

  • February 21, 2019 17:00

  Modeli i shumëpritur i prodhuesit premium bavarez do të ketë premierën në panairin e veturave në Gjenevë, i cili fillon më 5 mars. Mercedes-Benz ka njoftuar se A45 i ri d...

 • Njihuni me Samsung Galaxy S10

  • February 20, 2019 21:00

  Samsung Galaxy S10 është një telefon me madhësi 6.1 inç me tre kamera në anën e pasme, një sensor gjurmë gishtash në ekran dhe një ekran me vrimë rrethore për një kamerë frontal...