• Kjo Audi S6 lë në baltë modelet më të mëdha

  • October 09, 2018 13:31

  Audi S6 nuk është një veturë që tërheqë shumë vëmendje dhe ndoshta kjo është arsyeja pse disa njerëz do ta pëlqejnë atë, përkundër modeleve të tjera. Motori 4.0 litërs...

 • Imazhet e para të Volkwagenit kabriolet (Foto)

  • October 09, 2018 11:30

  Dy vjet para premierës së paralajmëruar u publikuan fotot e para të versionit kabrioletit Volkswagen T-Roc. Njoftimi i versionit crossover ka shkaktuar shumë kritika nga...

 • Jaguar Land Rover pezullon prodhimin për Kinën

  • October 09, 2018 11:00

  Jaguar Land Rover do të pezullojë punën në fabrikën e prodhimit në Britaninë e Madhe për shkak të rënies së shitjeve në Kinë. Për shkak të një lufte tregtare mes Kinës dh...

 • Ju ka ardhur ky njoftim në Facebook? Mos e hapni!

  • October 09, 2018 06:00

  Mesazhi ka këtë përmbajtje: “Ckemi..Në fakt morë një kërkesë miqësie nga ty dje..të cilën e injorova, kështu që duhet të kontrollosh llogarinë tënde. Mbaje shtypur këtë mesazh d...