Ana Sayfa Shqip 26 Mayıs 2018 121 Görüntüleme

Elvana Gjata sjell pamje nga klipi i ri, vjen tejet atraktive

Elvana Gjata sjell pamje nga klipi i ri, vjen tejet atraktive

Elvana Gjata është në mesin e artisteve më të pëlqyera në publik.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe nga përditshmëria, shkruan lajmi.

Në postimet e fundit, këngëtarja ka publikuar disa imazhe përmes të cilave ka paralajmëruar videoklipin e ri.

Në këto imazhe, Elvana vjen e tejet joshëse e veshur me kostum bardh e zi, ndërsa zbulon këmbët dhe gjoksin.

Kujtojmë që muaj më parë, këngëtarja solli albumin me gjashtë këngë të reja, të cilat u pritën shumë mirë në publik, po ashtu edhe këngën “Off Guard” në duet me Ty Dolla Sign.

⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.