Ana Sayfa Shqip 25 May 2018 135 Görüntüleme

Kjo drenicake është maturantja me fustanin më të veçantë deri sot

Unikja mbetet gjithmonë unike, kështu ishte mbrëmë drenicakja Liriana Hajdari e cila ngjasonte me femrat e Hollywood-it në tapetin e kuq.

Me fustanin e saj unik dhe me stil të veçant i bëri të gjithë përvete me nuancat të pakrahasueshme ngjyrë gështenje e kombinuar me ngjyrë të gjelbër e cila mbizotronte në të.

Drenicakja bukuroshe mahniti të gjithë me fustanin që përzgjodhi ta ketë në mbrëmjen e maturës së saj, e cila doli të jetë njëra ndër maturantet me unikate të qytetit të Drenasit, shkruan Kosova Post.

Ajo se çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte seti fotografik i realizuar nga Selim Haskaj, gjë e cila e bëri të dukej edhe me në detaje përfeksioni i saj.

Në këtë sesion përveç bukurisë sharmante që posedonte maturantja, idea për fotosesion mbeti një nga gjërat që e bëri edhe me të mahnitshme nga ajo se çfarë kemi parë deri me tani.

Ndryshe, Për Liriana Hajdarin mbrëmja e maturës do të jetë një nga ngjarjet që nuk do të harroi kurrë.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.