• Si u krijuan duart e njerëzve?

  • December 16, 2018 20:32

  Hulumtimet tregojnë se mutacioni gjenetik na ka lënë me vetëm pesë gishtërinj dhe thonë se janë të ngjashme me krahët e peshqve. Një hulumtim i fundit i...

 • Paguan 8 milionë euro për targën e rrallë

  • December 16, 2018 20:32

  Një biznesmen indian me banim në Dubai ka blerë në akand një targë të thjeshtë makine që mban numrin 5 për 33 milionë dirhemë (8 milionë euro), raportoi sot media lokal...

 • 3-vjeçarja gjen papritur sozinë e saj

  • December 16, 2018 20:32

  Ava Kinsler, dalloi manekinin e M&S, veshur në të njëjtat dollakë që ajo i mbante veshur, veç tjerash edhe flokët i kishte të ngjashme, bionde dhe kaçurrele.