• Blero shtrihet në spital, çfarë i ka ndodhur

  • January 21, 2019 14:31

  Këngëtari me anë të një postimi ka treguar për ndjekësit e tij se është shtrirë në spital për të marrë një infuzion. Duket se i ftohti nuk i ka bërë aspak mirë Bleros, i...

 • Nuk njihet më! Kejvina bën ndryshimin drastik

  • January 21, 2019 13:00

  Pas shkurtimit të flokëve, Kejvina duket se nuk ka dashur të jetë më bionde. Ajo ka vendosur t’i errësojë edhe më shumë flokët e saj.  Në ekran si dhe në fotot e publikua...

 • Roza Lati ‘gjuan’ hapur moderatorin shqiptar

  • January 21, 2019 12:00

  Këtë herë gjatë emisionit të saj “Why Not” ajo kishte renditur disa foto personazhesh të njohur të cilët janë bërë pjesë e sfidës më të fundit në rrjete sociale, “10 years chall...