Majk, Onat dhe Geti po përgatisin diçka të re!

  • December 18, 2018 23:00
  • Rozë

Pas bashkëpunimit me Flori Mumajesit dhe Brunon, reperi kosovar Getoar Selimi, do t’vij në një tjetërtrio, kësaj radhe me Majkun dhe Onatin.

Vet reperi e ka bërë këtë të ditur përmes një postimi në llogarinë Instagram.

Ndryse, Geti njihet përbashkëpunime, të cilat mirëpriten përherë nga adhuruesit e tij./Indeksonline/

Loading...