• Nora me të pasme bombastike

  • March 28, 2019 15:00

  Këngëtarja Nora Istrefi është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të shumta me ndjekësit. Së fundi, ka ndarë me fansat e saj një video të shkurtë k...

 • E keni menduar djali i kujt është Capita T

  • March 28, 2019 13:00

  Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar Trim Ademi, i njohur si Capital T është djali i kryetarit të FFK-së, Agim Ademit. Kujtojmë se C...

 • Si dukej Adrola kur nuk ishte e famshme

  • March 28, 2019 13:00

  Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Prej disa kohësh ajo është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me familjen...

 • Arta Bajrami inspirim për gjithë estraden

  • March 28, 2019 12:32

  Këngëtarja Arta Bajrami u ka kërkuar kolegëve këngëtarë që mos t’ia kopjojnë njërin prej projekteve të saj muzikore ani pse ata mund ta kenë inspirim atë....