• Ndahet nga i fejuari turk Adriana Lima!

    • December 23, 2018 16:00

    Adriana Lima dhe Metin Hara ishin në një lidhje dashurie prej disa kohësh, shkruan “InfoKosova”. Çifti i famshëm prej disa kohësh është duke qarkulluar...