• Edhe Tuna po feston diçka të rëndësishme

  • March 28, 2019 12:32

  Javë më muaj, Tuna publikoi albumin e saj të ri “Fortuna”, shtatë këngë, ku shumica nga to erdhën edhe përmes videoklipeve të lansuara në kanalin Youtube....

 • Bleona Qereti si violiniste

  • March 28, 2019 11:00

  Bleona Qereti është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ajo madje përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj Instagram ka treguar se...

 • Beatrix shkon në xhami

  • March 28, 2019 11:00

  Beatrix është shumë aktive, në llogarinë e saj në Instagram. Edhe pse ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikorë, por me pamje joshëse qëndron afër...

 • Luana Vjollca kërkon falje

  • March 28, 2019 10:00

  Prezantuesja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është shumë e pëlqyer nga publiku. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku edhe ka shum...

 • Rita Ora jep para për bamirësi

  • March 28, 2019 09:32

  Rita Ora ka pasur një vit të jashtëzakonshëm me shumë koncerte dhe projekte muzikore. Këngëtarja shqiptare ka nxjerr në shitje albumin më të ri “Phoenix...

 • Periudh e vështirë e Flaka Kerlanit

  • March 28, 2019 09:32

  Këngëtarja nga Gjakova befasoi me linjat trupore dhe trup të tonifikuar dhe tërë muskuj. Por, sigurisht për të arritur këto forma, artistja përmes një s...

 • Mozzik qëndron vetëm në aeroplan

  • March 28, 2019 09:32

  Gramoz Aliu i njohur ndryshe për publikun si Mozzik, është momentalisht një nga reperët më të komentuar dhe më të pëlqyer. Ai po vazhdon suksesshëm karr...