• Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin

    • January 28, 2019 07:00

    Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëm për format fizike. Së fundi, Anastasia ka sulmuar sërish Kim...

  • Morena merr vëmendjen me një pozë atraktive

    • January 27, 2019 23:00

    Nuk ka dyshim se Morena Taraku është një prej modeleve dhe këngëtareve më të bukura shqiptare. Bukuroshja nga Kosova numëron mbi 834 mijë ndjekës në profilin e saj në Ins...