• Almeda dhe Tolgahan po bëhen prindër

    • October 22, 2018 21:00

    Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar dhe turk, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ky lajm ka pushtuar s...

  • Almeda Abazi në pritje të ëmbël

    • October 22, 2018 21:00

    Lajmin e kanë bërë të ditur mediat turke, por Almeda e pohon për “revistawho.com” këtë lajm të bukur. Pas martesës me aktorin e famshëm Tolgahan Tsayisman, Almeda do të bëhet në...