• Cannzi lanson klipin e këngës “Teli”

  • October 22, 2018 19:00

  “Teli” mban titullin kënga më e re të cilën e ka sjellë Cannzi për fansat e tij. Ky projekt muzikor është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe është publikuar në shërbimin...

 • Gold AG paralajmëron këngën “Histori”

  • October 22, 2018 18:30

  Gold AG i ka njoftuar fansat e tij se së shpejti do ta lansojë këngën e re. Kënga do të titullohet “Histori” dhe do të vijë e shoqëruar me video muzikore. “Vjen s...

 • Ajola publikon foton e parë pas lindjes së Kajan

  • October 22, 2018 18:00

  Por mesa duket Ajola e ka marrë veten shpejt dhe një fakt i tillë tregohet në foton e fundit që ajo ka publikuar.  Në të ajo shfaqet sëbashku me bashkëshortin e saj Erion...