• Pas hiteve botërore, fshihet dora e një shqiptareje

  • February 23, 2019 16:00

  Ajo që nuk dinim është se këngëtarja shqiptare Njomza Vitia ka kontribuar në realizimin e teksteve të dy super hiteve “Rings” dhe “Next”. “Teksa po shkruaja për këngën...

 • Luana Vjollca i vë “flakën” Instagramit

  • February 23, 2019 16:00

  Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me bikini të kuqe dhe për hir të së vërtetës duket e mrekullueshme. Të shumta kanë komentet pozitive për bukuroshen...

 • Diellza Kolgeci do të lindë në maj

  • February 23, 2019 15:00

  Diellza Kolgeci ka qenë së fundmi personazhi më i përfolur në mediat rozë. Bukuroshja ka mbetur shtatzënë nga një romancë me basketbollistin, Fisnik Rugova. Lajmi bëri b...

 • Ky fëmijë sot është një nga emrat më të njohur

  • February 23, 2019 15:00

  Bëhet fjalë për balerinin Kledi Kadiu, i cili është bërë nostalgjik dhe ka ndarë për fansat një foto krah motrës së tij. Kjo foto bardh e zi e nxjerrë nga albumi i familjes së b...

 • Reagon Mihrije Braha pas kritikave ndaj Naimit

  • February 23, 2019 15:00

  Komentet ishin të shumta në drejtim të këngëtarit, e shumë prej tyre negative. Por, pas gjithë kësaj sot ka bërë një reagim edhe bashkëshrotja e tij, këngëtarja Mihrij...

 • Dafina ndryshon stilin e flokëve

  • February 23, 2019 15:00

  Pas një periudhe të gjatë që mbajti flokë të shkurtëra, duke performuar në shumë koncerte anë e mbanë trojeve shqiptare, Dafina ka filluar ndryshimet. Ani pse flokët e...