• Mikja i zbulon sekretin Lorit për ditëlindje

    • October 22, 2018 17:00

    Ndonëse është një personazh tejet mediatik trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shumë pjesë të jetës së saj private nuk i ka ekspozuar asnjëherë. Kët...

  • Një veshje kaq me shije si e Rita Orës

    • October 22, 2018 16:32

    Këngëtarja e shumë hiteve Rita Ora, mbetet një ndër të preferuarat e publikut shqiptar dhe atij ndërkombëtar. Projektet e saja, janë gjithmonë unike dhe...