• Tika Camaj topless, modelja provokon rrjetin

  • February 23, 2019 15:00

  Tika Camaj është një nga modelet shqiptare më të suksesshme dhe të njohura në SHBA. 30 vjeçarja  është pjesë e pasarelave dhe seteve fotografike të firmave të njohura ndërkombët...

 • Ja sa njerëz përdorin internet

  • February 23, 2019 14:00

  3.9 miliard njerëz përdorin internetin, pra pak më shumë se gjysma e popullsisë globale. Sipas të dhënave zyrtare të OKB, rezulton se kjo është hera e p...

 • Skivi po punon në këngë të reja

  • February 23, 2019 14:00

  Skivi duket mjaft i angazhuar në punët për projektin e ri. Reperi që konfirmoi se vet po vjen me album, duket se po punon në këtë drejtim. View this...

 • Skivi po sjell diçka të re

  • February 23, 2019 13:32

  Është larguar nga grupi “BabaStars”, por jo edhe nga muzika. Reperi shqiptar, Skivi tashmë është larguar nga labeli “BabaStars”, me të cilin punoi prej...

 • Tayna mahnitë me pamje në imazhet e reja

  • February 23, 2019 13:32

  Tayna, është një nga personazhet më të përfolura shqiptare. Reperja nga Prizreni, Tayna është tejet aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet soc...

 • Dafina Zeqiri ndryshon stilin e flokëve

  • February 23, 2019 13:00

  Dafina Zeqiri gjithmonë njihet si një femër në estradë që vë trende. Pas një periudhe të gjatë që mbajti flokë të shkurtëra, duke performuar në shumë koncerte anë e mban...

 • Naim Abazin e gozhdojnë në rrjetet sociale

  • February 23, 2019 11:00

  Qytetarët e kanë gozhduar në rrjete sociale këngëtarin Naim Abazi, pasi që i njëjti tha në një intervistë se Halil Kastrati po i ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve.