• Fotoja e Tunës që flet sa njëmijë fjalë!

  • December 18, 2018 15:00

  Këngëtarja Tuna pas shtatzënisë e lindjes së djalit ka qenë shumë e rezervuar ndaj medieve e punës në studio, kështu duke u përkushtuar maksimalisht në kujdesin familja...

 • Enca shtatzënë? Habit me postimin e fundit

  • December 18, 2018 14:32

  Enca Haxhia është shumë aktive me këngë të reja. Enca Haxhia së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me të cilën ka hutuar të...

 • Gjiko dhe Elita blejnë apartament të ri

  • December 18, 2018 14:32

  Elita Rudi dhe Gjiko së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Elita Rudi dhe Gjiko kanë filluar përgatitjet për mirëpritjen e fëmijës së tyre të...

 • Elita publikon foton familjare

  • December 18, 2018 14:32

  Elita Rudi dhe Gjiko janë çift shumë i dashur për publikun. Elita Rudi dhe Gjiko po presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë. Moder...