• Shtatzania veç po e zbukuron Almeda Abazin

  • December 18, 2018 14:00

  Almeda Abazi është emër shumë i dashur për publikun. Almeda Abazi po shijon ditët e shtatzënisë, ndërsa pasi e bëri publik këtë lajm, shfaqet shumë shpe...

 • Agon Latifi sjell këngën e re “Si ti”

  • December 18, 2018 14:00

  Edhe një këngë e re i është bashkuar estradës muzikore shqiptare. Është këngëtari i ri Agon Latifi, që për festat e fundvitit ka publikuar një projektin e ri muzikor....

 • Kiara Tito shfaqet joshëse

  • December 18, 2018 13:00

  Kiara Tito është një nga fytyrat më të dashura të ekranit. Ajo gjithmonë kujdeset që të paraqitet me shumë stil dhe e kuruar deri në detajin e fundit, s...