Ana Sayfa Shqip 25 May 2018 118 Görüntüleme

Maturantja nga Kosova me fustanin më unik në botë

Koha e maturantëve ka ardhur dhe dilema më e madhe është se çfar do te veshë për natën e maturës, këtë dilemë e kanë veçënarisht femrat.

Secila femër këtë natë duan të duken të bukura, tërheqëse, elegante  por ka edhe nga ata që duan të jenë të veçantë.

Kjo maturante ka aritur që për këtë natë të duket e bukur, tërheqëse, elegante si dhe të duket e veçantë me fustanin që ka zgjedhur ajo.

E pra vetë vlersojeni kjo maturante e meriton të quhet si maturantja më e bukur e kësajë gjenerate.

Të gjithë maturantëve ju dëshirojmë natë të këndëshme.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.