Ana Sayfa Shqip 25 May 2018 135 Görüntüleme

Maturantja vesh një fustan me kurora lulesh, befason të gjithë me pamjen

Filloi koha e maturantëve dhe për këtë natë secili maturant don që të duket bukur si dhe të merr vëmendjen e të tjerëve.

Të rinjët janë dhënë shumë pas pamjes dhe fustanave se si do të duken në natën e  maturës ku shpenzojnë shuma marramendëse për kët╒ natë.

Kjo maturante duket me një stil të veçantë pasi që në kokë ka vendosur një kurorë me lule ku duket shumë bukur dhe tërheqëse./ Artistat Shqiptar

Kombinim fantastik ka zgjedhur kjo maturante duke e kombinuar fustanin e sajë me kurorën e luleve.

Sipas disa informatave që kanë ardhur në portalin tonë www.artistatshqiptar.net fliten për shuma marramendëse që kanë shpenzuar për natën e maturës.

Shifra më solide është 200 euro kurse shifra më marramendëse flitet të jetë 20 000 euro për këtë natë.

E pra prindër të dashur duhet të shpenzoni këtë muaj më shumë para pasi që maturantët nuk kursejnë për maturë.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.