• Mbajtja e ditarit – terapi e mirë

  • January 02, 2019 20:00

  "I dashuri ditar, sot më kanë shqetësuar të gjithë në punë." Pa marrë parasysh se sa ju asocion kjo në ditët adoleshente, psikologët pohojnë se mbajtja e ditarit është shumë e d...

 • Kjo është dieta detox që ju duhet pas festave

  • January 02, 2019 13:00

  Tani ndiheni të shëndoshë të fryrë dhe sigurisht pak në faj. Gjëja që secili prej nesh do të donte është që t’i heqim sa më parë ato kilogramët e padëshiruara që na i dha gjeli...

 • Humbni kilogramë me dietën e natës

  • January 01, 2019 18:00

  Dieta e re premton tre kilogramë më pak për një javë, edhe pse mund të konsumoni patate, brumëra, e madje edhe ndonjë gotë verë në ditë. Dietën e natës e ka sajuar dr. Ca...