• Lëndohet edhe një lojtar tjetër i Milanit

    • November 18, 2018 22:31

    Turku ka ndjerë një dhimbje në kyçin e këmbës së tij, dhe e kishte të vështirë t’i mbathte edhe këpucët për shkak të dhimbjeve, raportojnë mediat turke, përcjellë Gazeta Express...

  • Statistikat fantastike të Shaqirit ndaj Belgjikës

    • November 18, 2018 22:30

    Përfaqësuesja e Zvicrës fitoi ndaj asaj të Belgjikës në Ligën e Kombeve me rezultat 5-2. Në këtë takim Xherdan Shaqiri nuk shënoi, por ishte vendimtar në fitoren e skuadr...