• “Joshua shkoi në shtëpi dhe qau si bebe”

  • January 06, 2019 10:31

  Joshua do të luftojë më 13 prill në Wembley të Londrës për t’i mbrojtur titujt e tij. Dillian Whyte është përmendur si kundërshtari i tij i mundshëm, por tani dyshohet se s'do t...

 • ​Viti i parë i Coutinhos me Barcelonën

  • January 06, 2019 10:31

  Coutinho u transferua te klubi katalonas për 120 milionë euro, si dhe një shtesë prej 40 milionë eurosh. Kjo shumë e shpenzuar për të e bën brazilianin lojtarin më të shtrenjtë...

 • “Milot Rashica, i pafat”

  • January 06, 2019 09:31

  Lala – që karrierën e tij si futbollist e ka kaluar duke luajtur në Bundesligë dhe tani i këshillon shumë futbollistë të rinj përfshirë edhe Rashicën – e ka të qartë se Werderi...