• Zyrtare: Ibahimovic i ribashkohet LA Galaxy

  • December 18, 2018 21:00

  Veterani suedez ka qenë në negociata për t’u kthyer në San Siro, por drejtori i kuqezinjve, Leonardo ka treguar se bisedimet janë ndërprerë dhe Galaxy i ka ofruar një kontratë t...

 • Çfarë supergoli ka shënuar De Bryne

  • December 18, 2018 20:31

  Manchester City është duke avancuar në King Pwëer Stadium kundër Leicesterit. Ata kanë kaluar në epërsi me një supergol të De Bryne që pasi bëri një driblim shënoi nj...

 • Kemi gol në ndeshjen Fortuna-Dortmund

  • December 18, 2018 20:00

  Në minutën e 21, Fortuna Dyseldorf ka kaluar në epërsi me golin e Lukebakio. Ishte një kundërsulm i skuadrës vendase ku Lukebakio u gjend ballë për ballë me portier,...