• Ronaldo: E vërteta do të del në shesh

  • October 22, 2018 19:00

  Superylli portugez ishte thënë se ishte zemëruar që ai nuk e fitojë çmimin lojtari më i mirë i UEFA’së dhe ai nuk e përcjelli ceremoninë për çmimet e më të mirëve të FIFA’së.

 • Pele përshëndet rekordin e Neymar

  • October 22, 2018 19:00

  Pele e ka uruar Neymarin që ka kaluar rekordin e tri herë fituesit të Botërorit duke pasur 92 paraqitje me Brazilin – dhe e ka sfiduar lojtarin e PSG’së që ta thyej edhe rekordi...

 • Vettel: Ferrari është vonuar në gjetjen e gabimeve

  • October 22, 2018 18:30

  Sebastian Vettel e ka mirëpritur rikthimin në formë të Ferrarit gjatë Çmimit të Madh të Amerikës, por theksoi se ekipit i është dashur shumë kohë për të kuptuar gabimet në progr...

 • Arsenal – Leicester City, formacionet zyrtare

  • October 22, 2018 18:30

  Arsenali dhe Leicester City kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Topçinjtë janë nikoqir të Dhelprave në ndeshjen e vlefshme p...

 • Tërhiqet shorti i Kupës në basketboll

  • October 22, 2018 18:00

  Të hënën pasdite, është tërhequr shorti për garën e Kupës së Kosovës në basketboll për të dy konkurrencat, ka njoftuar zyra për informim e Federatës së Basketbollit të Kosovës (...