• Flet Messi, pas het-trikut kundër Sevillas

  • February 23, 2019 18:31

  Me tre gola dhe një asist në ndeshjen kundër Sevillas, Messi ia siguroi këto tri pikë shumë të rëndësishme Barcelonës, që tani është dhjetë pikë para Atletico Madridit e 12 para...

 • PSG 3-0 Nimes, notat e lojtarëve

  • February 23, 2019 18:30

  Paris Saint-Germain ka shënuar fitore të lehtë me rezultat 3-0 ndaj Nimes në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të në Ligue 1. Klubi parisien ka arritur edhe fitoren e k...

 • PSG fiton me lehtësi ndaj Nimesit

  • February 23, 2019 18:30

  Paris Saint-Germain ka shënuar fitore të lehtë me rezultat 3-0 ndaj Nimes në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të në Ligue 1. Klubi parisien ka arritur edhe fitoren e k...