• Milan kërkon këndellje kundër Bolognas

  • December 18, 2018 19:00

  Kështu, ata kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare ku shihet se për kuqezinjtë në formacionin startues është kthyer Romagnoli, kurse në mbrojtje, një kokëçarje e madhe kohëve...

 • Dortmund kërkon fitoren e radhës në Dyseldorf

  • December 18, 2018 19:00

  Lideri i Bundesligës, Borussia Dortmund ka udhëtuar sonte në Dyseldorf ku do të takohet me Fortunan. Në këtë ndeshje Dortmund kërkon tri pikët e radhës që do të ruante epërsinë...

 • “Interi nuk do ta rikthej Mourinhon”

  • December 18, 2018 18:31

  Mou ende është një figurë e dashur tek tifozët e Interi pasi që arriti ta fitojë tripletën më 2010, duke fituar Skudeton, Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Italisë. Kur...