• Zyrtare: Brocchi emërohet trajner i Monzas

    • October 22, 2018 16:31

    Brocchi ribashkohet me ish pronarin e Milanit në Monza pasi u shkarkua Marco Zaffaroni, i cili e la skuadrën në vendin e 10 të Serie C pa fitore në 5 ndeshje. 42 vjeç...

  • Mou: Juve, një ndër skuadrat më të mira

    • October 22, 2018 16:31

    Mourinho udhëhoqi Interin për të fituar Skudeton dhe Ligën e Kampionëve në fillim të karrierës së tij, derisa trajneri i United raportohej se kishte marrëdhënie të tensionuar me...