• Rabiot nuk e do Italinë, e dëshiron Barcelonën

  • December 18, 2018 18:00

  Mesfushori mbetet pa kontratë në fund të sezonit dhe tashmë i ka thënë PSG-së se ai nuk do të nënshkruan marrëveshje të re. Kjo do të mbaj atë në bankë për tërë sezon...

 • River Plate përmbys Al-Ain

  • December 18, 2018 17:00

  Fillimisht rezultatin e barazoi Rafael Santos Borre në minutën e 11’të, i cili shënoi edhe golin e dytë në minutën e 16. River Plate dhe Al-Ain po luajnë në Botërorin...

 • Al-Ain kalon në epërsi kundër River Plates

  • December 18, 2018 17:00

  Derisa Esperante fitoi në ndeshjen kundër CD Guadalajara me penallti, për momentin është duke luajtur River Plate-Al-Ain. Al-Ain ka kaluar në epërsi në minutën e tret...