• ​UEFA fillon hetimet ndaj Chelseat

    • December 18, 2018 16:00

    Chelsea tanimë e ka dënuar këtë incident dhe është shprehur kundër tifozëve që kishin marrë pjesë në të. Tifozët e Chelseat akuzohen se kishin kënduar kore raciste gjatë ndeshje...

  • ​Kloppi e ngushëllon Mourinhon

    • December 18, 2018 15:31

    Mourinho është shkarkuar nga pozita e trajnerit të Manchester Unitedit në sezonin e tij të tretë me klubin anglez, pas disfatës kundër Liverpoolit me rezultat 3-1 në fundjavë. N...