• ​Sevilla trondit Barcelonën

  • February 23, 2019 16:31

  Në minutën e 42-të të ndeshjes, Gabriel Mercado e ktheu skuadrën e tij në epërsi, pasi ai u harrua brenda zonës së 16-metërshit nga mbrojtësit e Barcelonës, Gerard Pique dhe Sam...

 • PSG dhe Unitedi shtojnë konkurrencën për Rakiticin

  • February 23, 2019 16:30

  Interi po përballet me një rritje të konkurrencës për mesfushorin e Barcelonës, Ivan Rakitic, pasi tani Manchester United, Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich janë në garë për...

 • ​Bayerni kalon në epërsi ndaj Herthas

  • February 23, 2019 16:00

  Në minutën e 62-të të ndeshjes, Javi Martinez e shënon golin e parë të ndeshjes dhe e kaloi skuadrën e Niko Kocavit në epërsi me rezultat 1:0, raporton Gazeta Express....

 • Interi i ofron rinovimin e kontratës Icardit

  • February 23, 2019 16:00

  Mauro Icardi pritet të humbasë edhe udhëtimin e së dielës te Fiorentina, por ndërkohë është raportuar se Interi i ka ofruar atij një kontratë të re me vlerë 6.5 milionë euro në...