• ​Kështu dukej Milot Rashica kur ishte fëmijë!

  • February 23, 2019 15:31

  Këtë gjë ai e ka bërë përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e tij në rrjetin social Instagram, përmes së cilës ia uroi ditëlindjen të afërmit të tij, Rinor Mehmetit, s...

 • Simeone kërkon falje

  • February 23, 2019 15:00

  Diego Simeone ka folur sërish për gjestin e tij të shëmtuar (bëri me dorë nga organet gjenitale) në fitoren e Atlético Madridit prej 2-0 në Champions League kundër Juventusit.

 • Gjilani dhe Flamurtari ndahen në paqe

  • February 23, 2019 14:30

  Nuk ka sjell fitues ndeshja nes Gjioanit dhe Flamurtarit që ka përfunduar pa gola 0-0. Gjilani ndeshjen e nisi më mirë dhe dominoi në pjesën e parë. Kuq e bardhët...