• Brozovic: Të tregojmë kush jemi

  • December 07, 2018 19:00

  Marcelo Brozovic paralajmëron se Interi do të tregojë kush është në mbrëmjen e sotme, pasi sipas tij Juventusi është treguar i fortë, por skuadra e tij do ta arrijë   Nde...

 • Golat dhe lëvizjet e Messit që ia mbyllin gojën Peles

  • December 07, 2018 18:31

  “Si mund të bëhet një krahasim mes lojtarit që godit topin me kokë mirë dhe luan mirë me të dy këmbët me dikë që goditë mitë vetëm me një këmbë, ka vetëm një aftësi dhe nuk e go...

 • Sarri: Chelsea ka probleme

  • December 07, 2018 18:00

  Pas 12 ndeshjeve pa humbje në fillim të këtij stinori, Chelsea ka fituar vetëm një herë në katër ndeshjet e fundit, duke humbur nga Tottenhami dhe Wolves, dhe barazimit ndaj Eve...