• Bayern - Hertha, startojnë James e Boateng

  • February 23, 2019 14:00

  Bayern Munich e Herthas do të përballen nga ora 15:30 në “Allianz Arena” në kuadër të xhiros së 23 në Bundesliga, shkruan Gazeta Express. Boateng, i cili nuk luajt...

 • Drenica pa probleme ndaj Ferizajt

  • February 23, 2019 14:00

  Drenica ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Ferizajt me rezultat 3-1 në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj. Ndeshja nga minuta e parë i takoi Drenicës, që hyri...

 • Ballkani merr fitore të lehtë ndaj KEK-ut

  • February 23, 2019 14:00

  Ballkani ka marrë një fitore të lehtë para adhursve të vet përballë KEK-ut. Skuadra nga Theranda ka triumfuar me rezultat të bardhë 3-0 duke marrë kësisoj fitoren e dytë...

 • Ipko Superliga, vetëm tre gola në tri ndeshje

  • February 23, 2019 13:00

  Janë mbyllur pjesët e pra të ndeshjeve Drenica – Ferizaj, Gjilani – Flamurtari dhe KF Ballkani - KEK-u, raporton Gazeta Express. Drenica është duke dominuar në nde...

 • Drenica e fortë për Ferizajn

  • February 23, 2019 13:00

  Drenica është duke dominuar në ndeshjen ndaj Ferizajt dhe po fiton 2-0, shkruan Gazeta Express. Goli i parë u shënuan në minutën e 5’, Kreshnik Uka gjendet buk...