Ana Sayfa Shqip 25 Mayıs 2018 136 Görüntüleme

Vjen edhe maturantja nga Ferizaji e cila mahnitë me pamjen e saj…

Vjen edhe maturantja nga Ferizaji e cila mahnitë me pamjen e saj…

Sezoni i mbrëmjeve të maturës po vazhdon.

E nga shumë qytete të Kosovës, bukuroshat dhe bukuroshet e shumta po mahnisin me pamjet e tyre deri në detaje, shkruan Kosovarja.

Kësaj here është edhe maturantja nga Ferizaji, Aurela Rrahmani, e cila vërtetë se lë nën hije shumë femra me bukurinë dhe përzgjedhjen e fustanit.

Për këtë flasin fotografitë e saj, të cilat vërtetë janë për çdo kompliment.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.